Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: responsive w drupal_theme_initialize() (linia 100 z /home1/kmpoznan/public_html/tomaszwierzbicki/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object w _drupal_theme_initialize() (linia 146 z /home1/kmpoznan/public_html/tomaszwierzbicki/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object w _theme_load_registry() (linia 335 z /home1/kmpoznan/public_html/tomaszwierzbicki/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home1/kmpoznan/public_html/tomaszwierzbicki/includes/common.inc).
  • Notice: Undefined index: responsive w theme_get_setting() (linia 1431 z /home1/kmpoznan/public_html/tomaszwierzbicki/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object w theme_get_setting() (linia 1478 z /home1/kmpoznan/public_html/tomaszwierzbicki/includes/theme.inc).

Spotkanie z Policją nt. polityki w stosunku do pieszych w centrum Miasta

Dziś w Wydziale Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa uczestniczyłem w spotkaniu, którego tematem były działania Policji i Straży Miejskiej w stosunku do pieszych. Bardzo dziękuję Wiceprezydentowi Mariuszowi Wiśniewskiemu za organizację!

22 marca wybory do Rady Osiedla - zachęcam do głosowania!

22 marca odbywają się kolejne wybory - tym razem do rad osiedli w Poznaniu. Gorąco zachęcam wszystkich mieszkańców miasta do zagłosowania, a w sposób szczególny mieszkańców Świerczewa - do oddania na mnie głosu! Można mnie znaleźć na karcie do głosowania pod numerem 22!

Czy Policja zmieni swój stosunek do pieszych?

Na ostatniej sesji Rady Miasta, która odbyła się 10 lutego, odczytałem w imieniu stowarzyszeń: Prawo do Miasta, Ulepsz Poznań oraz Sekcji Rowerzystów Miejskich oświadczenie skierowane do Policji i Straży Miejskiej z prośbą o zmianę polityki w stosunku do pieszych i rowerzystów.

Poniżej pełna treść oświadczenia:

Budżet Miasta na 2015 r. przyjęty!

Na wczorajszej sesji budżetowej Rada Miasta przyjęła budżet na 2015 r.

Czy na Dębcu będzie ładniej?

Złożyłem pierwszą interpelację radnego ws. porządku i estetyki w tym miejscu.

Wybory nadal trwają!

Znamy już skład nowej Rady Miasta, ale nadal czekamy na rozstrzygnięcie poznaniaków dotyczące wyboru Prezydenta Miasta. Gorąco zachęcam wszystkich do oddania głosu na Jacka Jaśkowiaka!

"Chce być niezależny. Jedyny radny Prawa do Miasta"

20 listopada w Gazecie Wyborczej ukazał się wywiad ze mną. Poniżej jego treść - parę słów o tym, co chcę zrobić dla Poznania oraz że kampania wyborcza to nie tylko reklamowanie się przed wyborami, ale ciężka praca przez parę lat.

Nowe twarze w Radzie Miasta

Dziękuję!!!

Bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim wyborcom, którzy oddali głos na listy Koalicji Prawo do Miasta, w tym na mnie! Dzięki Państwa 785 głosom udało mi się uzyskać mandat Radnego Miasta Poznania!

Jakie Wolne Tory?

Wolne Tory, czyli obszar ponad 120 hektarów znajdujących się niemal w centrum Poznania (pomiędzy Wildą a Łazarzem), od lat leży odłogiem. Władze Poznania po raz kolejny ogłosiły konkurs na jego zagospodarowanie, chociaż z wyników poprzednich konkursów nie potrafiły korzystać i nic nie poczyniły w kierunku zaplanowania nowej dzielnicy miasta. Co ciekawe, zdecydowana większość jest własnością Miasta Poznania lub Skarbu Państwa, dlaczego więc prace planistyczne dla tego obszaru postępują tak wolno (albo raczej - dlaczego w ogóle nie postępują?)

Strony

Subskrybuj Tomasz Wierzbicki - Radny Miasta Poznania z Koalicji Prawa do Miasta RSS